HR Direct s.r.o. je personálně poradenskou společností z Mladé Boleslavi, která se zaměřuje na vyhledávání specialistů a odborníků pro zaměstnavatele v rámci celé České republiky. Máme za sebou již více než 15 let znalostí a zkušeností z českého trhu i know-how, díky kterému jsme pomohli již stovkám spokojených klientů nalézt odpovídající uplatnění a také společnostem při hledání jejich nových zaměstnanců.

HR MANAGER

Náplň práce:
- příprava rozpočtu a strategického plánu HR
- tvorba, aktualizace a implementace interních HR procesů
- pravidelný reporting na centrálu společnosti
- aktivní účast na poradách vedení společnosti
- podílí se na zabezpečení plynulého chodu vedení personální agendy společnosti
- zodpovědnost za proces hodnocení a odměňování zaměstnanců
- zodpovědnost za oblast benefitů
- vedení podřízených v rámci personálního oddělení

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání – personální management, andragogika, ekonomie apod.
- praxi minimálně 3 roky v pozici HR Specialist/HR Generalist/HR Manager
- velmi dobrou znalost anglického jazyka,
- výbornou znalost legislativy v oblasti pracovně-právních vztahů
- znalost mzdové problematiky
- zkušenosti ve všech oblastech personální práce
- pokročilé manažerské dovednosti
- řidičský průkaz skup.B

Nabízíme:
- zajímavou práci v mezinárodní prosperující společnosti
- odpovídající motivující finanční ohodnocení
- benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, jazykové a odborné vzdělávání, závodní stravování,
- nástup možný dle dohody

Informace o pozici

Místo pracoviště

Liberecký kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

55000-90000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

HR Direct s.r.o.

Kontakt

Zuzana Baštářová
Šámalova 1254
293 01  Mladá Boleslav-Mladá Boleslav III
Česká republika

O firmě

obchodní firma: HR Direct s.r.o.
sídlo: Šámalova 1254, 293 01 Mladá Boleslav
IČ: 27620611, DIČ: CZ27620611
bankovní spojení, č.účtu: 2151789036/5500
zastoupená/jednající: Mgr. Jaromírou Huškovou, jednatelkou společnosti
Společnost zapsaná v OR vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 119443