HR Direct s.r.o. je personálně poradenskou společností z Mladé Boleslavi, která se zaměřuje na vyhledávání specialistů a odborníků pro zaměstnavatele v rámci celé České republiky. Máme za sebou již více než 15 let znalostí a zkušeností z českého trhu i know-how, díky kterému jsme pomohli již stovkám spokojených klientů nalézt odpovídající uplatnění a také společnostem při hledání jejich nových zaměstnanců.

Specialista zákaznické kvality

Náplň práce:
- zpracování reklamací od zákazníků a spolupráce při zpracování reklamace u dodavatele
- zodpovědnost za zpracování výsledků z kontroly kvality a statistiky
- vzorkování k zákazníkům a od dodavatelů,
- zodpovědnost za komunikaci s finálním zákazníkem.
- organizace a koordinace jednání k řešení odchylek, reklamací a realizace opatření ke zlepšení a nápravě
- pravomoc pro pozastavení výroby, blokování neshodných dílů a pro opětovné uvolnění výroby.

Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ technického směru,
- praxe na obdobné pozici v automobilovém průmyslu, z
- znalost práce na PC, znalost ISO 9001, ISO/TS ( IATF )16949, VDA 6.3, FMEA,
- znalost 8D + další metody řešení neshod a reklamací u zákazníka,
- zpracování požadavků zákazníka,
- AJ na komunikativní úrovni
- schopnosti komunikační, organizační a rozhodovací.

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání v rozvíjející se firmě,
- stravenky a závodní stravování v závodní jídelně,
- firemní dopravu pro zaměstnance
- zvyšování kvalifikace a možnost kariérního růstu.
- pružnou pracovní dobu,

Informace o pozici

Místo pracoviště

Liberecký kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

35000-60000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

HR Direct s.r.o.

Kontakt

Zuzana Baštářová
Šámalova 1254
293 01  Mladá Boleslav-Mladá Boleslav III
Česká republika

O firmě

obchodní firma: HR Direct s.r.o.
sídlo: Šámalova 1254, 293 01 Mladá Boleslav
IČ: 27620611, DIČ: CZ27620611
bankovní spojení, č.účtu: 2151789036/5500
zastoupená/jednající: Mgr. Jaromírou Huškovou, jednatelkou společnosti
Společnost zapsaná v OR vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 119443