HR Direct s.r.o. je personálně poradenskou společností z Mladé Boleslavi, která se zaměřuje na vyhledávání specialistů a odborníků pro zaměstnavatele v rámci celé České republiky. Máme za sebou již více než 15 let znalostí a zkušeností z českého trhu i know-how, díky kterému jsme pomohli již stovkám spokojených klientů nalézt odpovídající uplatnění a také společnostem při hledání jejich nových zaměstnanců.

PURCHASE PROJECT TEAMLEADER

Náplň práce:
• efektivní vedení týmů nákupčích, jejich motivace a hodnocení
• řízení činností směřujících k plynulému zásobování výroby, úsporám v nákupu, zkrácení dodacích lhůt apod.
• komunikaci s dodavateli a budování partnerského vztahu s nimi
• sledování plnění plánů a řešení vzniklých problémů
• spolupráci při zavádění metodologie a procesů
• analytické zpracování dat, reportování výsledků
• účast na výrobních poradách, spolupráci s ostatními odděleními napříč společností
• podílení se na výběrových řízeních pro oddělení nákupu

Požadujeme:
• SŠ/VŠ nejlépe ekonomického či technického zaměření
• alespoň 5 let praxe na pozici v nákupu
• zkušenost s vedením týmu lidí
• komunikativní znalost AJ slovem i písmem
• znalost MS Office (Excel, Word..)
• analytické myšlení, schopnost řešit nestandardní situace a dodržovat termíny
• aktivní a pozitivní přístup k práci, vyjadřovací schopnosti, týmový duch
• ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:
• nabízíme zodpovědnou a zajímavou pozici
• osobnostní a profesní růst
• pružná pracovní smlouva
• 5 týdnů dovolené
• penzijní připojištění
• Závodní stravování a občerstvení na pracovišti

Informace o pozici

Místo pracoviště

Liberecký kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

45000-75000 Kč/měsíc

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na vzdělání, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, 13. plat, bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, mobilní telefon, notebook, občerstvení na pracovišti, stravenky/příspěvek na stravování, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

HR Direct s.r.o.

Kontakt

Zuzana Baštářová
Šámalova 1254
293 01  Mladá Boleslav-Mladá Boleslav III
Česká republika

O firmě

obchodní firma: HR Direct s.r.o.
sídlo: Šámalova 1254, 293 01 Mladá Boleslav
IČ: 27620611, DIČ: CZ27620611
bankovní spojení, č.účtu: 2151789036/5500
zastoupená/jednající: Mgr. Jaromírou Huškovou, jednatelkou společnosti
Společnost zapsaná v OR vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 119443