HR Direct s.r.o. je personálně poradenskou společností z Mladé Boleslavi, která se zaměřuje na vyhledávání specialistů a odborníků pro zaměstnavatele v rámci celé České republiky. Máme za sebou již více než 15 let znalostí a zkušeností z českého trhu i know-how, díky kterému jsme pomohli již stovkám spokojených klientů nalézt odpovídající uplatnění a také společnostem při hledání jejich nových zaměstnanců.

Quality Manager

Pracovní náplň:

• Vedení oddělení kvality, zodpovědnost za neustálé zlepšování a zvyšování efektivity systému kvality.
• Řízení kvality dodavatelů.
• Kontakt se zákazníkem, řešení stížností, nápravná opatření, 8D reporty.
• Nastavování procesů a postupů při kontrole kvality, spolupráce na projektech.
• Plánovací a kontrolní činnosti ve výrobě stávajících i nových projektů.
• Řízení procesních změn a postupů.

Váš profil:

• VŠ technického směru nebo SŠ vzdělání a 3 roky praxe na obdobné pozici.
• Zkušenosti v oblasti Automotive.
• Znalost normy ISO 9001, ISO/TS 16 949 a VDA 2, 6.2, 6.3, 6.5.
• Znalost tvorby 8D report, Ischikawa, 5 Why?
• Znalost FMEA, PPAP/EMPB, Control plan, APQP.
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Znalost čtení a práce s technickou dokumentací.
• Dobré komunikační a organizační schopnosti, flexibilita, orientace na výsledek, týmová spolupráce.
• Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

• Zajímavou a kreativní práci v mladém dynamickém týmu.
• Služební automobil
• Možnost dalšího vzdělávání, profesního rozvoje a růstu.
• Odpovídající finanční ohodnocení.
• Zázemí společnosti s mezinárodním působením.
• Příspěvek na stravování.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Liberecký kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

90000-130000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, manažerský motivační program, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

HR Direct s.r.o.

Kontakt

Zuzana Baštářová
Šámalova 1254
293 01  Mladá Boleslav-Mladá Boleslav III
Česká republika

O firmě

obchodní firma: HR Direct s.r.o.
sídlo: Šámalova 1254, 293 01 Mladá Boleslav
IČ: 27620611, DIČ: CZ27620611
bankovní spojení, č.účtu: 2151789036/5500
zastoupená/jednající: Mgr. Jaromírou Huškovou, jednatelkou společnosti
Společnost zapsaná v OR vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 119443