HR Direct s.r.o. je personálně poradenskou společností z Mladé Boleslavi, která se zaměřuje na vyhledávání specialistů a odborníků pro zaměstnavatele v rámci celé České republiky. Máme za sebou již více než 15 let znalostí a zkušeností z českého trhu i know-how, díky kterému jsme pomohli již stovkám spokojených klientů nalézt odpovídající uplatnění a také společnostem při hledání jejich nových zaměstnanců.

Advokát – generální praxe

Naším klientem je renomovaná středně velká česká advokátní kancelář se sídlem v Karlíně. Pracuje zejména pro české klienty soukromé i instituce, fyzické i právnické osoby. S cílem posílit tým advokátů hledáme juniorního nebo seniorního advokáta se širším zaměřením- např. obchodní právo, trestní právo, rodinné právo….

Náplň práce:

  • Samostatné řešení projektů s podporou týmu koncipientů, asistentů a specialistů-neprávníků

Požadujeme:

  • Kvalifikace advokáta případně koncipienta před advokátními zkouškami
  • Několik let relevantních zkušeností
  • Aktivní znalost jazyků je vítaná, ale není podmínkou – pracuje se hlavně pro česky mluvící klienty
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, ale také schopnost pracovat v týmu
  • Negociační a prezentační dovednosti

Nabízíme:

  • Možnosti získávat zkušenosti v různých oblastech práva
  • Není nutná samostatná akviziční činnost
  • Práce v zavedené kanceláři s dobrým renomé a přátelskou atmosférou
  • Motivující finanční ohodnocení

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, pošlete nám, prosím, Vaše profesionální c.v. Máte-li další dotazy, kontaktujte, prosím, přímo paní Zaťkovou, tel. 603422135 nebo lubica@zatko.eu.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

HR Direct s.r.o.

Kontakt

Šámalova 1254
293 01  Mladá Boleslav-Mladá Boleslav III
Česká republika
Telefon: 603 422 135

O firmě

obchodní firma: HR Direct s.r.o.
sídlo: Šámalova 1254, 293 01 Mladá Boleslav
IČ: 27620611, DIČ: CZ27620611
bankovní spojení, č.účtu: 2151789036/5500
zastoupená/jednající: Mgr. Jaromírou Huškovou, jednatelkou společnosti
Společnost zapsaná v OR vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 119443