HR Direct s.r.o. je personálně poradenskou společností z Mladé Boleslavi, která se zaměřuje na vyhledávání specialistů a odborníků pro zaměstnavatele v rámci celé České republiky. Máme za sebou již více než 15 let znalostí a zkušeností z českého trhu i know-how, díky kterému jsme pomohli již stovkám spokojených klientů nalézt odpovídající uplatnění a také společnostem při hledání jejich nových zaměstnanců.

Hlavní účetní s němčinou a SAP

Naším klientem je významná zahraniční společnost se sídlem v Hostivici, která si přeje posílit svůj účetní tým kvalifikovaným a jazykově zdatným kandidátem.

Náplň práce:

  • Odpovědnost za účetnictví celé společnosti včetně závěrek, daňových přiznání a reportů
  • Vedení týmu účetních
  • Jednání s úřady, auditory, daňovými poradci…
  • Komunikace s centrálou v Německu

Profil ideálního kandidáta/tky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Minimálně 2 roky praxe na pozici hlavní účetní, nejlépe v zahraniční společnosti
  • Aktivní znalost německého jazyka
  • Orientace v daňové legislativě
  • Znalost práce s MS Office (zejména Excel)
  • Zkušenosti s SAP velkou výhodou
  • Pečlivost, zaměření na detail
  • Komunikativnost, spolehlivost
  • Orgnizační a manažerské schopnosti

Náš klient zabízí motivující finanční podmínky a služební vůz i na soukromé účely.

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, pošlete nám, prosím, Vaše profesionální c.v. Máte-li další dotazy, kontaktujte, prosím, přímo paní Zaťkovou, tel. 603422135 nebo lubica@zatko.eu.

Informace o pozici

Místo pracoviště

306, 253 01  Hostivice-Hostivice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (pokročilá)

Zadavatel

HR Direct s.r.o.

Kontakt

Šámalova 1254
293 01  Mladá Boleslav-Mladá Boleslav III
Česká republika
Telefon: 603 422 135

O firmě

obchodní firma: HR Direct s.r.o.
sídlo: Šámalova 1254, 293 01 Mladá Boleslav
IČ: 27620611, DIČ: CZ27620611
bankovní spojení, č.účtu: 2151789036/5500
zastoupená/jednající: Mgr. Jaromírou Huškovou, jednatelkou společnosti
Společnost zapsaná v OR vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 119443