HR Direct s.r.o. je personálně poradenskou společností z Mladé Boleslavi, která se zaměřuje na vyhledávání specialistů a odborníků pro zaměstnavatele v rámci celé České republiky. Máme za sebou již více než 15 let znalostí a zkušeností z českého trhu i know-how, díky kterému jsme pomohli již stovkám spokojených klientů nalézt odpovídající uplatnění a také společnostem při hledání jejich nových zaměstnanců.

Asistent daňového poradce s NJ nebo AJ

Naším klientem je přední zahraniční společnost, která poskytuje služby v oblasti účetnictví, auditu, daňového a právního poradenství. Sídlo je na prestižní adrese v centru Prahy.

Náplň práce:

  • Součást týmu pracujícího na zajímavých a náročných projektech v oblasti daní pro přední české i mezinárodní společnosti
  • Řešení a koordinace problematiky daní, daňových přiznání a účetnictví
  • Úzká spolupráce s ostatními členy týmu, účetním oddělením, auditory, advokáty
  • Denní aktivní využití cizího jazyka při práci s klienty

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání z oboru ekonomie- magisterské
  • Zkušenosti v oblasti daní, auditu nebo účetnictví jsou vítány
  • Aktivní znalost němčiny nebo angličtiny
  • Výborné analytické schopnosti
  • Komunikační a dovednosti
  • Klientsky orientovaný přístup
  • Znalost práce s MS Office, především Excelu
  • Nástup dohodou
  • Možnost pracovat na plný pracovní úvazek

Nabízíme:

  • Přátelské prostředí
  • Možnost využití systematických programů odborného i jazykového vzdělávání
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost home office
  • Náhradní volno za prípadné přesčasy

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, pošlete nám, prosím, Vaše profesionální c.v. Máte-li další dotazy, kontaktujte, prosím, přímo paní Zaťkovou, tel. 603422135 nebo lubica@zatko.eu.

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Němčina (pokročilá)

Zadavatel

HR Direct s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Šámalova 1254
293 01  Mladá Boleslav-Mladá Boleslav III
Česká republika
Telefon: 603 422 135

O firmě

obchodní firma: HR Direct s.r.o.
sídlo: Šámalova 1254, 293 01 Mladá Boleslav
IČ: 27620611, DIČ: CZ27620611
bankovní spojení, č.účtu: 2151789036/5500
zastoupená/jednající: Mgr. Jaromírou Huškovou, jednatelkou společnosti
Společnost zapsaná v OR vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 119443