HR Direct s.r.o. je personálně poradenskou společností z Mladé Boleslavi, která se zaměřuje na vyhledávání specialistů a odborníků pro zaměstnavatele v rámci celé České republiky. Máme za sebou již více než 15 let znalostí a zkušeností z českého trhu i know-how, díky kterému jsme pomohli již stovkám spokojených klientů nalézt odpovídající uplatnění a také společnostem při hledání jejich nových zaměstnanců.

Head of Back Office

Naším klientem je přední zahraniční společnost, která poskytuje služby v oblasti účetnictví, auditu, daňového a právního poradenství. Sídlo je na prestižní adrese v centru Prahy. Hledáme zkušenou kandidátku/ta, která/ý je schopná/en vést tým a převzít odpovědnost za kvalitní fungování zázemí středně velké firmy (do 100 zaměstnanců).

Náplň práce:

  • Vedení týmu administrativních pracovníků (8) – recepce, fakturace…
  • Personální agenda všech zaměstnanců (smlouvy, docházka, stravenky, nábory, atd.)
  • Agenda fakturace a plateb
  • Interní informační systém – řešení problémů s centrálou a dodavatelem systému
  • Marketingové aktivity, eventy, teambuildingy…
  • Interní procesy a komunikace se zaměstnanci, GDPR, bezpečnost práce, PO, atd.
  • Správa budovy a vozového parku
  • Komunikace s dodavateli
  • Reporting, atd.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Min. 3 roky zkušeností na relevatní pozici, např. Back Office Manager, Office Manager, Administration Manager, Operations Manager v společnosti s min. 50 zaměstnanci
  • Aktivní znalost angličtiny, znalost němčiny výhodou
  • Reprezentativní vystupování, komunikační a dovednosti
  • Výborné organizační a manažerské schopnosti
  • Odolnost vůči stresu
  • Schopnost určovat si priority
  • Pozitivní osobnost, schopná motivovat svůj tým
  • Klientsky orientovaný přístup
  • Znalost práce s MS Office (Word, Excel, Power Point)

Nabízíme:

  • Zajímavou, ale náročnou manažerskou pozici
  • Přátelské prostředí, kanceláře v centru Prahy
  • Velmi dobré finanční ohodnocení, 13. plat
  • 100- korunové stravenky
  • Multisportkartu
  • 5 týdnů dovolené

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, pošlete nám, prosím, Vaše profesionální c.v. Máte-li další dotazy, kontaktujte, prosím, přímo paní Zaťkovou, tel. 603422135 nebo lubica@zatko.eu.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha-Staré Město

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

HR Direct s.r.o.

Kontakt

Šámalova 1254
293 01  Mladá Boleslav-Mladá Boleslav III
Česká republika
Telefon: 603 422 135

O firmě

obchodní firma: HR Direct s.r.o.
sídlo: Šámalova 1254, 293 01 Mladá Boleslav
IČ: 27620611, DIČ: CZ27620611
bankovní spojení, č.účtu: 2151789036/5500
zastoupená/jednající: Mgr. Jaromírou Huškovou, jednatelkou společnosti
Společnost zapsaná v OR vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 119443