HR Direct s.r.o. je personálně poradenskou společností z Mladé Boleslavi, která se zaměřuje na vyhledávání specialistů a odborníků pro zaměstnavatele v rámci celé České republiky. Máme za sebou již více než 15 let znalostí a zkušeností z českého trhu i know-how, díky kterému jsme pomohli již stovkám spokojených klientů nalézt odpovídající uplatnění a také společnostem při hledání jejich nových zaměstnanců.

Konstruktér/ Catia

Naším klientem je německá engineeringová společnost, která pro svou mladoboleslavskou pobočku hledá šikovné kandidáty, kteří by se rádi uplatnili na pozici konstruktéra s možností vedení vlastních projektů.

Požadavky:

  • SŠ/ VŠ vzdělání technického směru
  • praxe s konstrukcí v automotive nebo strojírenském průmyslu výhodou
  • alespoň základní (školní) znalost programu CATIA
  • min. základní znalost NJ nebo AJ výhodou
  • komunikativnost
  • ochota cestovat, časová flexibilita
  • samostatnost, ochota učit se novým věcem
  • ŘP sk. B

Náplň práce:

  • konstrukční práce v oblasti všeobecného strojírenství a výroby automobilů
  • vyhotovování jednotlivých konstrukčních výkresů 2D výkresů sestav, detailních výkresů, kusovníků
  • zpracovávání dokumentace související s konstrukční činností
  • provádění konstrukčních změn a úprav technické dokumentace (2D, 3D)

Náš klient nabízí:

  • profesní uplatnění v úspěšné společnosti
  • atraktivní práci na projektech pro světové výrobce automobilů
  • smlouva na dobu neurčitou
  • možnost práce v zahraničí
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí, fungující zázemí a špičkově vybavené CAD pracoviště

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Mladá Boleslav

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-42000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní), Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

HR Direct s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Markéta Kloučková
Šámalova 1254
293 01  Mladá Boleslav
Česká republika
Telefon: 728 531 842

O firmě

obchodní firma: HR Direct s.r.o.
sídlo: Šámalova 1254, 293 01 Mladá Boleslav
IČ: 27620611, DIČ: CZ27620611
bankovní spojení, č.účtu: 2151789036/5500
zastoupená/jednající: Mgr. Jaromírou Huškovou, jednatelkou společnosti
Společnost zapsaná v OR vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 119443