HR Direct s.r.o. je personálně poradenskou společností z Mladé Boleslavi, která se zaměřuje na vyhledávání specialistů a odborníků pro zaměstnavatele v rámci celé České republiky. Máme za sebou již více než 15 let znalostí a zkušeností z českého trhu i know-how, díky kterému jsme pomohli již stovkám spokojených klientů nalézt odpovídající uplatnění a také společnostem při hledání jejich nových zaměstnanců.

Junior ÚČETNÍ s NJ nebo AJ

Naším klientem je významná zahraniční společnost, která poskytuje služby v oblasti účetnictví, auditu, daňového a právního poradenství. Sídlo je na prestižní adrese v centru Prahy.

Požadujeme:

  • absolvent SŠ nebo VŠ, nejlépe ekonomického směru (ale není podmínkou)
  • znalost základů účetnictví
  • praxe vítána, ale není podmínkou
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • znalost práce s MS Office (zejména Word, Excel)
  • pečlivost, zaměření na detail
  • zájem o osobní a profesní růst, učenlivost
  • časová flexibilita
  • předpokládaný nástup: co nejdříve, nejpozději od 1.9.

Náplň práce:

  • možnost zapracovat se a růst v oblasti vedení účetnictví pro klienty
  • spolupráce se zkušenějšími kolegy
  • využívání cizích jazyků (95% klientů jsou zahraniční společnosti)

Nabízíme:

  • velmi dobré platové ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • jazyková a odborná školení
  • Multisportkartu
  • teambuildingy…

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, pošlete nám, prosím, Vaše profesionální c.v. Máte-li další dotazy, kontaktujte, prosím, přímo paní Zaťkovou, tel. 603422135 nebo lubica@zatko.eu.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha-Staré Město

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (středně pokročilá), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

HR Direct s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Šámalova 1254
293 01  Mladá Boleslav-Mladá Boleslav III
Česká republika
Telefon: 603 422 135

O firmě

obchodní firma: HR Direct s.r.o.
sídlo: Šámalova 1254, 293 01 Mladá Boleslav
IČ: 27620611, DIČ: CZ27620611
bankovní spojení, č.účtu: 2151789036/5500
zastoupená/jednající: Mgr. Jaromírou Huškovou, jednatelkou společnosti
Společnost zapsaná v OR vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 119443