HR Direct s.r.o. je personálně poradenskou společností z Mladé Boleslavi, která se zaměřuje na vyhledávání specialistů a odborníků pro zaměstnavatele v rámci celé České republiky. Máme za sebou již více než 15 let znalostí a zkušeností z českého trhu i know-how, díky kterému jsme pomohli již stovkám spokojených klientů nalézt odpovídající uplatnění a také společnostem při hledání jejich nových zaměstnanců.

Vedoucí výroby/Production Manager

Náplň práce:
- Odpovědnost za plynulý chod automotive výroby v požadované kvalitě, množství a termínech
- Odpovědnost za optimalizaci výrobního procesu a nákladů v rámci zavedené technologie a výrobního vybavení
- Odpovědnost za dodržení plánu a hospodářské výsledky provozu
- Koordinace spolupráce s ostatními útvary společnosti
- Odpovědnost za disponování s lidskými zdroji, materiálem a zařízeními
- Provádí hodnocení výrobních zaměstnanců

Nabízíme:
- zajímavé zaměstnání v automotive společnosti
- osobní a profesní rozvoj
- schopnost vést a motivovat podřízené
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- zajímavé managerské finanční ohodnocení

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- více letá praxe ve výrobní automotive společnosti
- znalost anglického jazyka
- výborné komunikační a organizační schopnosti

Informace o pozici

Místo pracoviště

Liberecký kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

90000-150000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, manažerský motivační program, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat, zahraniční pracovní cesty

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

HR Direct s.r.o.

Kontakt

Zuzana Baštářová
Šámalova 1254
293 01  Mladá Boleslav-Mladá Boleslav III
Česká republika

O firmě

obchodní firma: HR Direct s.r.o.
sídlo: Šámalova 1254, 293 01 Mladá Boleslav
IČ: 27620611, DIČ: CZ27620611
bankovní spojení, č.účtu: 2151789036/5500
zastoupená/jednající: Mgr. Jaromírou Huškovou, jednatelkou společnosti
Společnost zapsaná v OR vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 119443