HR Direct s.r.o. je personálně poradenskou společností z Mladé Boleslavi, která se zaměřuje na vyhledávání specialistů a odborníků pro zaměstnavatele v rámci celé České republiky. Máme za sebou již více než 15 let znalostí a zkušeností z českého trhu i know-how, díky kterému jsme pomohli již stovkám spokojených klientů nalézt odpovídající uplatnění a také společnostem při hledání jejich nových zaměstnanců.

VEDOUCÍ SKLADU

Náplň práce:
- Zajišťování příjmu zboží, výdeje polotovarů do výroby
- Expedice hotových výrobků z výroby
- Koordinace a plánování pracovních sil, manipulační techniky
- Řízení týmu zaměstnanců
- Provádění inventur a zodpovědnost za jejich přesnost v rámci logistiky
- Zodpovědnost za uplatňování zásad BOZP v provozu skladu
- Propočty vytíženost zdrojů
- Zodpovědnost a řešení škodních událostí
- Pravidelné reportování managementu

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Komunikativní znalost AJ vítána
- Praxe v výrobní společnosti
- Zkušenosti funkce v oblasti logistiky a provozu skladu
- Flexibilitu a ochotu vysokého pracovního nasazení
- ŘP skupiny B
- Znalost prostředí automotive
- Dobré komunikační vlastnosti
- Silnou osobnost a odolnost vůči stresu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

75000-90000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

HR Direct s.r.o.

Kontakt

Zuzana Baštářová
Šámalova 1254
293 01  Mladá Boleslav-Mladá Boleslav III
Česká republika

O firmě

obchodní firma: HR Direct s.r.o.
sídlo: Šámalova 1254, 293 01 Mladá Boleslav
IČ: 27620611, DIČ: CZ27620611
bankovní spojení, č.účtu: 2151789036/5500
zastoupená/jednající: Mgr. Jaromírou Huškovou, jednatelkou společnosti
Společnost zapsaná v OR vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 119443